chevying نمایش برانکو برانکو ایوانکوویچ

chevying: نمایش برانکو برانکو ایوانکوویچ تیم پرسپولیس تساوی برابر الهلال عربستان لیگ قهرمانان آسیا برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس

گت بلاگز وب‌گردی بازارگرمی دلال‌ها و سردرگمی متقاضیان پردیس

در شرایطی که هنوز وظیفه وام ۴۰ میلیون تومانی بعضی واحدهای فاز ۱۱ مسکن مهر پردیس مشخص نشده، بعضی اخبار حاکی از آن است دلالان با ایجاد فضای کاذب، قیمت واحدها

بازارگرمی دلال‌ها و سردرگمی متقاضیان پردیس

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، گروهی از متقاضیان فاز ۱۱ مسکن مهر پردیس نسبت به تاخیر در واگذاری واحدها و عدم همکاری بانک جهت زیاد کردن وام به ۴۰ میلیون تومان اعتراض دارند.
ظاهرا شرکت عمران شهر تازه پردیس، مبالغی را به شرکت کوزو ـ پیمانکار فاز ۱۱ ـ بدهکار است و به همین علت کوزو عنوان کرده اگر عمران پول ندهد قرارداد پرداخت تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی را با بانک امضا نمی کند.

عبارات مهم : عمران
یکی از متقاضیان زون ۵ فاز ۱۱ پردیس در این خصوص به ایسنا گفت: چندین روز است که جهت پیگیری تسهیلات و گرفتن قراردادهایمان بین نماینده مسکن مهر کوزو و بانک مسکن در رفت و آمد هستیم ولی به هیچ نتیجه ای نرسیده ایم؛ در حالی که اکثر ما مستاجریم و جهت پرداخت اجاره منزل مسئله داریم.

وی افزود: دلال ها هم دارند قیمت ها را به شدت اوج می برند. منزل های ۸۶ متری که حتی روشویی، دستشویی و کمد دیواری ندارد، رنگ آن نیمه پلاستیک است و رادیاتورش کیفیت مورد نیاز را ندارد، دلال ها قیمت های ۸۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان جهت آنها تعیین کرده اند.

با این وجود بعضی اخبار حاکی از آن است که روز شنبه این پرسشها طی جلسه یکسان بین شرکت عمران، بانک مسکن و مدیران شرکت کوزو مطرح و جهت حل و فصل ماجرا تصمیم گیری خواهد شد. هم چنین هفته آینده قرار است ۱۵۰۰ واحد در فاز ۸ افتتاح شود.

این حواشی در حالی رقم می خورد که هنوز بخش عمده واحدهای مسکن مهر پردیس آماده نشده هست. کلنگ مسکن مهر پردیس آخرهای دولت دهم زده شد و مسوولان آن دولت قول داده بودند واحدها را ۱۸ ماهه تحویل دهند ولی بنا به گفته ی مدیران فعلی شرکت عمران، در دولت قبل قسمتی از آورده متقاضیان را جهت امور زیربنایی و روبنایی که باید با هزینه دولت انجام می شد صرف شده است هست.

توپوگرافی خشن پردیس نیز مانع از تحقق وعده ها شد تا این که ادامه کار به دوش دولت یازدهم افتاد. دولت تدبیر و امید نیز از حدود ۸۱ هزار واحد مسکن مهر پردیس ۱۵ هزار و ۵۰۰ واحد افتتاح کرده و قول داده واحدهای معارض را تا آخر عمر خود تحویل دهد.
بر همین اساس پیمانکاران بعد از زیاد کردن مبلغ وام از ۳۰ به ۴۰ میلیون تومان به صورت شبانه روزی مشغول کار هستند که البته طبیعتا در بعضی قسمت ها مشکلاتی در پرداخت تسهیلات ایجاد شده است است.
منبع:ایسنا
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: عمران | میلیون | تسهیلات | بازارگرمی | دلال مسکن | مسکن مهر | مسکن مهر پردیس | افزایش قیمت

بازارگرمی دلال‌ها و سردرگمی متقاضیان پردیس

بازارگرمی دلال‌ها و سردرگمی متقاضیان پردیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog