chevying نمایش برانکو برانکو ایوانکوویچ

chevying: نمایش برانکو برانکو ایوانکوویچ تیم پرسپولیس تساوی برابر الهلال عربستان لیگ قهرمانان آسیا برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس

گت بلاگز ورزشی موقعیت‌های بسیار خوبی داشتیم ولی با بدشانسی مواجه شدیم / برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: موقعیت‌های بسیار خوبی داشتیم ولی با بدشانسی مواجه شدیم و توپ‌های ما به گل تبدیل نشد.

موقعیت‌های بسیار خوبی داشتیم ولی با بدشانسی مواجه شدیم / برانکو

به گزارش گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان و به نقل از سایت رسمی کلوب پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری بعد از دیدار سرخپوشان برابر الهلال عربستان در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: ابتدا از بازیکنان خودم تقدیر می کنم که با تلاش و ارائه یک بازی قشنگ توانستند عملکرد خوبی را به نمایش بگذارند.
وی افزود: روز گذشته هم گفتم که در برابر یکی از عالی ترین تیم های آسیایی یعنی الهلال به میدان می رویم که بازی راحتی هم نیست ولی زیاد وقت بازی توپ را در اختیار داشتیم و توانستیم بازی را کنترل کنیم و اینکه 5، 6 موقعیت بسیار خوب گلزنی داشتیم که با بدشانسی مواجه شدیم و توپ های ما به گل تبدیل نشد و دروازه بان الهلال هم توپ های خوبی را دریافت کرد.

عبارات مهم : نمایش

برانکو تصریح کرد: با توجه به نتیجه ای که الوحده برابر الریان بدست آورد، هنوز روی کاغذ شانس داریم و با حضور گسترده هوادارانمان که هر لحظه ما را حمایت کرده اند می توانیم بازی خوبی به نمایش بگذاریم و نتیجه را به نفع خودمان به آخر برسانیم.
ایوانکوویچ در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه دیدار تیم های الهلال و الریان نیز آینده ساز خواهد بود، خاطر نشان کرد: من به آن تیم ها کاری ندارم و معیار ما این است که در بازی برابر الوحده با تمرکز اوج و ارائه یک بازی خوب بتوانیم نتیجه این مسابقه را به نفع خودمان به آخر برسانیم و از گروه چهارم افزایش کنیم.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: نمایش | برانکو | برانکو ایوانکوویچ | تیم پرسپولیس | تساوی برابر الهلال عربستان | لیگ قهرمانان آسیا | برانکو ایوانکوویچ | سرمربی پرسپولیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog